Plastická chirurgie


Složení klientely plastické chirurgie se mění a mužů přibývá. Ženy požadují nejvíce změnu poprsí. Nechtějí už extrémy - velká prsa, ale spíš přirozená a plnější.

Současným trendem v plastické chirurgii je snížení zátěže pro organismus, rychlejší hojení. Stoupá zájem po šetrných tumescentních liposukcích v lokální anestezii bez hospitalizace na klinice. Velký důraz klienti kladou na zázemí a vybavení kliniky. Zohledńují servis a komfort. Víme, že nejlepší prevencí je také nepřetržitý dohled lékaře a zdravotního personálu.

 

Důležitá je zkušenost operatéra a cit pro věc.

Nejdražší plastickou operací je zvětšení prsů, nákladné jsou právě prsní implantáty. Zvětšení prsou může být bolestivější v případě, kdy se implantáty ukládají pod sval. Pacientovi se ale podávají léky tlumící bolest. Léky obdrží i pro domácí péči. Nejnáročnější plastickou operací bývá operace nosu a facelifting. Operace nosu se provádí z nosní dírky,bez možnosti kontroly zrakem, kdy je nutná představivost a preciznost. U faceliftingu je potřeba uhlídat, aby výsledek působil přirozeně.